O nás

KDO a PROČ?

Jsme nová firma s dlouholetými zkušenostmi v oboru auto, moto, ATV, UTV. Jdeme s dobou, záleží nám na životním prostředí a věříme, že je čas na změnu. Je na čase začít dělat věci jinak, proto vzniklo Buffaloo - firma, která se snaží jít tímto směrem a dělat něco pro budoucnost. Značka zaměřující se hlavně na elektro dopravní prostředky. Čistá energie, čisté životní prostředí a lidský přístup jsou budoucnost nás všech.

Osobně navštěvujeme všechny dodavatele, se kterými spolupracujeme. Následně stroje projíždíme, testujeme a konzultujeme s výrobcem případné úpravy. Abychom pro vás zajistili co nejlepší a bezpečnou jízdu. 

Logo Buffaloo

KDE?

V průběhu března otevíráme nově zrekonstruovanou prodejnu, kde si můžete všechny naše motorky a skútry prohlédnout. Rádi Vám vše ukážeme, vysvětlíme a můžete si stroj osobně odzkoušet.

To vše od března na adrese:

Motocentrum - Žebrák
Náměstí 13
267 53 Žebrák

JAK?

Mnoho zákazníků zná nás i naši prodejnu. Každá rada našeho zákazníka je pro nás a výrobce podnětem pro kvalitnější výrobek a větší spokojenost zákazníka do budoucna. Pište nám Vaše poznámky, dotazy či postřehy a my se budeme snažit stále zlepšovat.

DEALEŘI BUFFALOO a BEON

Produkty Buffaloo a Beon můžete vidět také u našich dealerů. Jejich seznam najde zde: MAPKA

Kontakt?

BAKOVO s.r.o., IČO: 05966523

Spisová značka: 
C 273850 vedená u Městského soudu v Praze
 

Mail: buffaloo@buffaloo.cz

Tel: +420797666046