GOES Cobalt 550i Max 4x4

Barevné provedení

Dostupnost

Na cestě

Cena s DPH (21%)

od 159 990 Kč

Max. rychlost

84 km/hod

Hmotnost

363 kg

Rám

trubkový

Typ motoru

4-taktní jednoválec SOHC

Obsah motoru

495 ccm

Max. výkon

27kW (37PS)/7500 ot./min

Max. kroutící moment

39.0 Nm/5000 ot./min

Převodovka

CV-Tech variátor (made in Canada), L-H-N-R-P, 2WD/4WD, uzávěrka předního + zadního diferenciálz

Dávkování paliva

EFI Bosch systém

Chlazení

vodou

Startér

elektrický

Objem palivové nádrže

18 litrů

Délka

2320 mm

Šířka

1170 mm

Výška

1270 mm

Světlá výška

285 mm

Rozvor

1480 mm

Výška sedadla

955 mm

Rozměry předních pneumatik

25x8-12

Rozměry zadních pneumatik

25x10-12

Přední zavěšení a tlumení

dvojitá A-ramena, hydr. tlumič s nastavitelnou pružinou

Zadní zavěšení a tlumení

nezávisle zavěšená dvojitá A-ramena, hydr. tlumiče s nastavitelnou pružinou

Přední brzdy

2x hydraulická kotoučová

Zadní brzdy

2x hydraulická kotoučová

Homologace

L7e (EU168) - bílá registrační značka

Tažné zařízení

homologováné se zásuvkou, zapsáno v TP

Základní výbava

el. naviják 2500LBS, tažné zařízení, zamykací víčko nádrže, zámek řízení, přední a zadní ocelový nosič, černé plechové ráfky 12", LED svícení

Goes Cobalt 550i Max 4x4                164 990Kč

Goes Cobalt 550i Max 4x4 s EPS      179 990Kč

Nová a ještě výkonnější pracovní čtyřkolka Goes Cobalt v prodloužené verzi MAX, což je u čtyřkolek Goes 20 centimetrů navíc pro dva pasažéry. Ne jinak je tomu u této čtyřkolky, kde kromě sedadla jsou prodloužené i nášlapy, které mají navíc zvýšenou plochu pro pohodlnou polohu nohou spolujezdce. Zadní diferenciál, který je uzamykatelný dělá z této čtyřkolky stroj s výbornými jízdními vlastnostmi na asfaltových a zpevněných komunikacích. Výborná volba na upravené travnaté plochy, které díky zadnímu diferenciálu neničí. Když ale zadní diferenciál zamknete, získáváte zpět vlastnosti opravdového offroadu.

Základní výbava tohoto modelu Iron Cobalt obsahuje - elektrický naviják, homologované tažné zařízení se zásuvkou, kovové nosiče, černé plechové ráfky 12" a je vždy pouze v černé barvě. Plasty nejsou lakované, ale probarvené již při výrobě.

Máte rádi výkon v rezervě? Jezdíte častěji ve dvou? Chcete čtyřkolku na práci a výlety do přírody? Odpověděli jste si na otázky ANO? Pak je právě pro vás Cobalt 550i MAX ideální pracovní čtyřkolkou, která se hodí na ranč, do lesa, na chalupu a vlastně do každého baráku, kde potřebujete převážet materiál z bodu A do bodu B. Spousta do koupitelného příslušenství, jako mulčovače, vozíky, vyvážečky dřeva, sypače a postřikovače, sněhové radlice a frézy....

Vodou chlazený 4-taktní motor, dvě rychlosti vpřed, z toho jedna s redukcí, zpátečka, kanadský variátor CV-Tech v základní výbavě všech pracovních čtyřkolek Goes. Kotoučová brzda na všech čtyřech kolech, LED denní svícení, šestiplátnové pneumatiky Abuzz, zámek řízení, zamykací nádrž, nic z toho nechybí ani v tomto základním modelu. Homologace pro dvě osoby, na bílých SPZ dle nové homologace. Výhodou takto homologovaných čtyřkolek je hlavně žádné omezení rychlosti různými omezovači, žádné zvukové signalizace, když na čtyřkolce nesedíte jako to mají například zahradní traktůrky, nebo čtyřkolky se žlutými SPZ. K řízení potřebujete řidičské oprávnění skupiny B.